Graham Kendrick

Graham Kendrick

Graham Kendrick jest określany mianem "ojca współczesnej muzyki uwielbienia", którego pieśni są "pełne poetyckiej, boskiej, biblijnej prawdy", która "wyrzeźbiła obraz Boga mający wpływ na całe pokolenia".

Przez ponad 30 lat był w czołówce muzyki chrześcijańskiej w Wielkiej Brytanii, napisał i nagrał setki pieśni, z których wiele jest znanych na całym świecie, w tym Shine Jesus Shine, Knowing You, The Servant King i Amazing Love.

Graham mieszka w Wielkiej Brytanii i podróżuje po całym świecie, biorąc udział w trasach koncertowych, festiwalach, konferencjach i szkoleniach jako lider uwielbienia, mówca i wykonawca. Jest aktywnym orędownikiem organizacji charytatywnej Compassion International, zachęcając słuchaczy na całym świecie do rozumienia uwielbienia jako sposobu na życie, a prawdziwej zażyłości z Bogiem jako dzielenia trosk Jego serca i uczestniczenia w Jego misji na świecie. Organizacja Compassion działa w ponad 24 krajach i pomaga ponad milionowi dzieci.

Graham był jednym z założycieli i autorem tekstów piosenek, które stały za światowym fenomenem March for Jesus, który zmobilizował miliony chrześcijan do "wyjścia poza mury kościoła" i wyprowadzenia na ulice uwielbienia, modlitwy oraz aktów dobrej woli i pojednania.