Planetshakers

Planetshakers

Zespół narodził się podczas przebudzenia młodzieży w Adelajdzie, w Południowej Australii (2000), a następnie, podążając za pastorami Russellem i Samem Evansami, założył kościół w Melbourne, w stanie Wiktoria. The Planetshakers Band służy lokalnie, a także odbywa coroczne trasy koncertowe po Australii, Nowej Zelandii, USA, Wielkiej Brytanii, Europie, Południowej Afryce, Azji i Ameryce Południowej.

Znany z takich utworów jak Nothing is impossible, The Anthem, Leave Me Astounded i Endless Praise, a także z ponad 30 albumów, które zdobyły międzynarodowe uznanie, zespół The Planetshakers Band ma przywilej być używanym przez Boga, by uwalniać świeże brzmienie uwielbienia i chwały w atmosferze całego świata, przynosząc przełom i wolność Nieba na ziemię. Od początku istnienia zespół był bardzo płodny, wydając wiele albumów koncertowych, w tym "Phenomena" z 2001 roku, "Open Up the Gates" z 2004 roku, "Saviour of the World" z 2006 roku, "Evermore" z 2008 roku, "One" z 2009 roku i wiele innych. Wydany w 2011 roku album Limitless osiągnął ósme miejsce na Billboard's U.S. Top Heatseekers Chart, a wydany w 2014 roku Endless Praise: Live z 2014 roku również wypadł równie dobrze, trafiając na trzecią pozycję.

Rok później zespół powrócił z wyprodukowanym przez Eda Casha albumem Outback Worship Sessions oraz #LETSGO, który zdobył nominację do nagrody Dove Award w kategorii Long Form Video of the Year. Overflow: Live ukazał się w 2016 roku. W 2017 roku Planetshakers powrócili z albumem Legacy, Vol. 1: Alive Again, na którym znalazły się występy zarejestrowane na Filipinach i w Malezji, a w kwietniu 2018 roku wydali EP Heaven on Earth, Pt. 1.